LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
Żeby zwiększyć rozmiar czcionki wybierz z klawiatury Ctrl i + (plus) żeby zmniejszyć Ctrl i - (minus).

Szkolenia

Kurs na operatora maszyn i urządzeń czyszczących z elementami obsługi wysięgników czyszczących przy zachowaniu tajemnicy przedsiębiorstw - Koordynator operatorów

Dlaczego warto zrobić kurs na operatora maszyn i urządzeń czyszczących?

Jako jedna z najstarszych firm szkoleniowych oferująca do tej pory kursy z zakresu urządzeń transportu bliskiego chcemy Cię zaprosić do zapoznania się z naszą absolutnie nową ofertą – kursem na operatora maszyn i urządzeń czyszczących. Warto zaopatrzyć się w tego rodzaju uprawnienia, ponieważ wciąż jest mało profesjonalistów wykonujących taki zawód – wielu osobom bezrobotnym, poszukującym pracy umożliwia to zdobycie stałego zatrudnienia i to w dodatku w całkiem nowym zawodzie.
Zawód operatora maszyn i urządzeń czyszczących jest w Polsce nowością. Ogólnie rzecz biorąc w naszym kraju nie ma tradycji dotyczącej rozwijania technik sprzątania i zazwyczaj wydaje się, że sprzątanie to nic trudnego i niepotrzebne są do tego jakiekolwiek uprawnienia. Takie myślenie to błąd. Właśnie korzystając z naszego kursu dowiesz się wszystkiego na temat profesjonalnych urządzeń czyszczących oraz sposobów ich wykorzystania.

Jaki jest zakres obowiązków operatora maszyn i urządzeń czyszczących?
Podczas kursu na operatora maszyn i urządzeń czyszczących poznasz wszystkie niezbędne zagadnienia i czynności, których będziesz musiał się podejmować pracując w tym zawodzie. Dlatego właśnie nauczymy Cię m.in.:
• przygotowywać do pracy i obsługiwać maszyny: szczotki mechaniczne, samojezdne maszyny czyszczące, polerki, odkurzacze profesjonalne, ciśnieniowe urządzenia myjące.
• dokonywać właściwego wyboru maszyny czyszczącej oraz środków czyszczących do określonego zadania,
• odpowiednio przygotowywać środki czyszczące, które mają być wykorzystane,
• przeprowadzać drobne naprawy i konserwację urządzeń czyszczących,
• realizować zadania zgodnie z przepisami i zasadami bhp oraz ppoż.

ATRAKCYJNA OFERTA
– koordynator operatorów maszyn i urządzeń czyszczących z obsługą wysięgników czyszczących.
Istnieje również możliwość zrobienia kursu w wersji rozszerzonej – obejmuje ona teorię i praktykę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Dzięki takiemu rozszerzonemu programowi kursant zdobywa umiejętności niezbędne do obsługi wszystkich urządzeń czyszczących: szczotek mechanicznych, samojezdnych maszyn czyszczących, polerek, odkurzaczy profesjonalnych, ciśnieniowych urządzeń myjących, wysięgników czyszczących. Ponadto kursant zapoznaje się z zasadami bezpiecznego użytkowania urządzeń oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Gorąco polecamy kurs na koordynatora operatorów maszyn i urządzeń czyszczących. Staje się pełnoprawnym koordynatorem, dzięki czemu może zarządzać grupą osób pracujących na tego rodzaju sprzęcie, analizować i oceniać ich pracę. Wybierz ten kurs, a dzięki naszym dodatkowym godzinom zajęć staniesz się świetnym pracownikiem działu HR z uprawnieniami do pracy przy maszynach czyszczących.

Szkolenie kończy się wydaniem certyfikowanych uprawnień.
Program szkolenia i termin szkolenia będzie dostosowany do zainteresowanych firm.
Liczba godzin szkolenia: 24 h (3 dni.)
Kwota za osobę: 6.850,00 PLN (cena obejmuje materiały szkoleniowe, sprzęt wykorzystywany do szkolenia, egzamin wew. i egzamin zewnętrzny.)   AktualnościUżywamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki - mgr inż. Rafał Oleśkowicz