LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
Żeby zwiększyć rozmiar czcionki wybierz z klawiatury Ctrl i + (plus) żeby zmniejszyć Ctrl i - (minus).

Szkolenia

Lista szkoleń zawodowych

 Dostajemy bardzo dużo zapytań z jakich szkoleń możecie u nas skorzystać.. wychodząc naprzeciw kolejnym pytaniom specjalnie dla WAS stworzyliśmy listę szkoleń, które już kiedyś wykonywaliśmy i na które serdecznie zapraszamy!

‼️ Jednak przypominamy, że nie mamy ściśle określonego katalogu szkoleń - czekamy na Wasze 

propozycje, by zorganizować szkolenie POD UCZESTNIKA ‼️

Zachęcamy do rozwijania swoich indywidualnych zainteresowań by znaleźć pracę zgodnie z Waszymi zainteresowaniami i predyspozycjami. Jeżeli w Naszej liście nie ma szkolenia które Cię interesuje - spokojnie, napisz do Nas i zapytaj, może akurat zrobimy je po raz pierwszy specjalnie DLA CIEBIE!

Szkolenia są całkowicie BEZPŁATNE - finansowane ze środków UE

Wiemy jak działa rynek pracy i czego oczekują pracodawcy – My Cię tego nauczymy!

Skorzystać ze szkolenia mogą osoby:
W wieku 18-29 lat, zamieszkały na terenie woj. Śląskiego, poszukujące pracy
Masz więcej pytań? Zadzwoń!
Ola: 732 825 555   AktualnościUżywamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki - mgr inż. Rafał Oleśkowicz