LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
Żeby zwiększyć rozmiar czcionki wybierz z klawiatury Ctrl i + (plus) żeby zmniejszyć Ctrl i - (minus).

Kariera

Stażysta/ pracownik administracyjno-biurowy

 Poszukujemy osoby chętnej do pracy! ️‍

Stażysta/pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

- Pomoc przy realizacji projektów szkoleniowych

- Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji,

- Obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej,

- Prowadzenie rozmów z klientem

- Udzielanie niezbędnych informacji potencjalnym klientom

Wymagania:

- dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- zaangażowanie i dynamizm w działaniu,

- umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- płatny staż,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu

Kontakt w sprawie stażu:

tel. 534 860 120

tel. 32-250-07-60

   Aktualności